Pamje të rralla të martesës së Medës

Shpërndaje

Mehdin Përgjeqaj, i njohur më mirë si Meda, po vazhdon me projekte të ndryshme muzikore.

Por, pos karrierës prej këngëtari, ai ka edhe një jetë familjare që e ruan me xhelozi të madhe.

Në fakt, dhjetë vjet më parë artisti kurorëzoi lidhjen disavjeçare me bukuroshen – Luljetën.

E pikërisht në këtë datë të shënuar për çiftin, bashkëshortja ka publikuar pamje të papara deri më tani të ditës së tyre më të lumtur.

Lulja ka publikuar në llogarinë e vetë personale të Instagramit një video që shfaq dyshen duke shkuar drejt altarit të martesës.

Theksojmë se çifti sot ka katër fëmijë dhe kanë një jetë të lumtur familjare.

Ndryshe, këngëtari është mjaft i angazhuar me koncerte anembanë trojeve shqiptare si në diasporë.

Dita e marteses time ❤️

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

06/08/2008 Dita e marteses time ❤️

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on