Aksident i tmerrshëm në Gjilan, ja si shpëtojnë nga vdekja nëna dhe fëmija (VIDEO)

Shpërndaje

Një vetëaksidenti i tmerrshëm ka ndodhur sot në rrugën Ferizaj-Gjilan.

Një veturë me shpejtësi marramendëse rrezikoi këmbësorët në këtë rrugë, e poashtu edhe një nënë me fëmijë e saj, raporton lajmi.net.

Vetura me shpejtësi të madhe në tejkalim godet një shtyllë të reklamave dhe sillet në mes të rrugës, ndërsa një kalimtar shpëton për një fije floku i cili tentoi t’i ikte goditjes.

Po ashtu edhe një nënë me fëmijën e saj që po lëvizte në atë pjesë të rrugës shpëton për pak sekonda nga goditja që do të mund të ishte fatale.

Shikoni pamjet e aksidentit.