Bashkëshortja e Granit Xhakës kaq elegante (Foto)

Shpërndaje

Ata janë një nga çiftet më të pëlqyer shqiptar.

Çdo hap e bëjnë së bashku, ndërsa nuk hezitojnë t’ia shprehin njëri-tjetrit dashurinë as përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi futbollisti kosovar i kombëtares zvicerane, Granit Xhaka ka postuar një fotografi të Leonitës, teksa kjo e fundit shfaqet më elegante se kurrë, shkruan Indeksonline.

Ndryshe Leonita është edhe një nga përkrahëset dhe fanset më të mëdha të Granitit dhe asnjëherë nuk mungon në ndeshjet ku ai luan./Indeksonline/