Pa të brendshme, Bleona Qereti do t’vjen në klipin e ri (Foto)

Shpërndaje

Blerona Qereti shumë shpejtë do t’sjellë projekt të ri muzikor.

Këtë e ka paralajmëruar vet këngëtarja përmes llogarisë së saj Instagram, shkruan Indeksonline.

Ajo ka postuar një fotografi ku duket tejet joshëse në një palë veshje transparente, teksa ka shkruar:

“I don’t need your love”, do të lansohet këtë javë. Është një këngë me një storje shumë personale për mua, dhe e ndjej që secili do ta gjej vetën. Mezi pres që ju ta dëgjoni.

Ndryshe Bleona ka vite që jeton në Amerikë, ku edhe synon karrierë muzikore.

“I don t need your love” 🎶& 🎬will come out this week.It Is a very personal record and story for me, and I feel that each and everyone of us, have been here at some point in our lives. I can’t wait for you to hear it. * * * * * * * * Thank you to all of my amazing team: @fedevind @robknox_ @philtanmusic @sing_mastering_atl @westlakestudios @jeffreykellydp #SamiLeka @nazelikodj @sunset_edit @sunseteditla @marjanmalakpour @clydehairgod @justinjacksonhair @gregoryarlt @jyoung.777 @paulkirklandofficial @andreabasilejesus @sinaaii @lsodesigns @jolene.b.nails @atsukokudolatex @agentprovocateur @theresidencyexperience @kaiminofficial @mike_perfetuo @mattperfetuo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Bleona (@bleona) on