Dua Lipa prek pjesët intime gjatë perfomancës (Foto)

Shpërndaje

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të suksesshme momentalisht.

Ajo çdo natë po mban nga një koncert në vende të ndryshme të botës, ndërsa këngët e saj vazhdojë të jenë në krye të top listave, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka perfomuar para fansave të saj në Minneapolis, teksa në një imazh shfaqet teksa prek ‘zogun’ në skenë.

Ndryshe Dua më 12 gusht do të performojë edhe para audiencës kosovare, gjegjësisht në Parkun Gërmia në Prishtinë, në kuadër të Festivalit Sunnyhill.