Dy seksbombat shqiptare ‘thyejnë’ rrjetin… lakuriq në video duke u puthur me njëra-tjetrën

Shpërndaje

Ajo pozoi tërësisht nudo dhe leu trupin me xixa ngjyrë gold duke mos i lënë vend imagjinatës së ndjekësve të saj.

Bëhet fjalë pikërisht për kërcimtaren Kallashi, e cila ngjall gjithnjë interes të madh sidomos tek ndjekësit meshkuj me format e saj bombastike.

Një tjetër mike-rivale e saj është edhe Iva Aliko, një personazh shumë i përfolur në media për jetën luksoze dhe lidhjet e bujshme me politikanë.

Edhe ajo feston ditëlindjen sot e ka vendosur të thyejë rrejtin me gjestet e saj.

Dy vajzat janë takuar dhe Iva i ka dhuruar një puthje të nxehtë Kallashit për ditëlindje.

Kallashi dhe Iva Aliko festojne sot ditelindjen😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on