A do të debutojë Shaqiri sot me Liverpoolin në Premierligë?

Shpërndaje

Liverpooli e fillon sot edicionin e tij në Premierligë.

“The Reds” takohen me ekipin e West Ham në “Anfield”. Ndeshja fillon në orën 14:30.

Jurgen Klopp do të luajë me formacionin 4-3-3.

Debutojnë tri përforcimet Fabinho, Keita dhe Alisson, derisa Xherdan Shaqiri do të mbetet në stol. /Gazeta Express/