Agnesa Vuthaj, kjo kuzhiniere kaq seksi! (Foto)

Shpërndaje

Agnesa Vuthaj ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Derisa është shfaqur nga këndi i kuzhinës ajo duket për bukuri, shkruan Indeksonline.

Vuthaj jep përshtypjen se është një kuzhiniere e zonja dhe unike, dhe dukshëm nuk i mungon as buzëqeshja.