Bionde dhe me një fustan gjigant, Agnesa Vuthaj befason me pamjen e re

Shpërndaje

Agnesa Vuthaj ka ndryshuar stilin e flokëve.

Ajo në foton e fundit të publikuar në rrjetin social ‘Instagram’ është paraqitur me flokë të bardha.

Ajo duket tejet tërheqësë në këtë pamje të re e cila e ka ndryshuar atë, duke e bërë edhe me të bukur.