Incidenti i frikshëm në ditëlindjen e Kylie Jenner! Mikesha shoqërohet në spital

Shpërndaje

Një natë që kishte për qëllim festimin e ditëlindjes së 21-të të Kylie Jenner u kthye në një natë të frikshme pasi një nga mikeshat e saj duhej të linte festën duke u shoqëruar menjëherë në spital.Një grua bjonde e paidentifikuar e cila njhej vetëm si një mikeshë e Kylie u pa teksa shoqërohej për në ambulancë me këmbët e zeza dhe plagë në fytyrë.

Cila ishte gruaja, çfarë i ndodhi asaj, dhe gjendja e saj e tanishme, kanë mbetur ende të paqarta.