Kur Ronela Hajati puthjen e shndërron në sharje

Shpërndaje

Ajo publikoi para tre muajve këngën më të re që e solli për tregun muzikor shqiptar.

“Maje men”, titullohet kënga më e re bukuroshes, video e së cilës deri më tani është shikuar mbi 1.7 milion herë në YouTube.

Por, duket se ka persona që i urrejnë sukseset e arritura të Ronela Hajatit, për të cilën ajo ka një mesazh.

Në fakt, biondina jonë ka reaguar përmes llogarisë personale në Instagram duke treguar gishtin e mesëm.

“Desha me i puth njëherë “hejterat”, pastaj mendova, le të shkojnë në…”, ka shkruar ndër të tjerash ajo në rrjetet sociale.

Kujtojmë se muaj më parë 28-vjeçarja kishte akuzuar kolegët për blerje të klikimesh në kanalet e ndryshme muzikore.

Ndryshe, Ronela tashmë është duke mbajtur disa koncerte dhe po punon në projekte të ndryshme muzikore. /Telegrafi/

Desha me i puth niher “hejterat”, pastaj menova: “nah, fuck them”

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

“Golden hour” 🔥 @sagerimakeup @iljanstermollii

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on