“Lot i ëmbël”, kënga më e re nga Gena

Shpërndaje

Sapo ka sjell projektin e ri muzikor.

Është fjala për këngëtarin nga Shqipëria, Gena i cili ka publikuar këngën e re të titulluar “Lot i ëmbël’, shkruan lajmi net.

Edhe kësaj radhe Gena i këndon dashurisë në këngën e punuar nga Endrit Mumajesi dhe me muzikë të Gent Myftarajt.

Pas projektit “Kijamet” në bashkëpunim me Skivin pritet që kjo e reja të pëlqehet nga fansat e artistit.