Seksi Rita, sërish në pushime (FOTO)

Shpërndaje

Ajo është duke shijuar një pushimet me të dashurin e saj Andreë Watt.

Rita Ora të premten është parë duke u relaksua së bashku me 27 vjeçarin, dhe shokët e tyre në bordin e jahiti të një miku të tyre në Porto Cervo, Sardenja, të Italisë, përcjell “Bota sot”.

Këngëtarja shqiptare, ka shfaqur turpin e saj seksi në një bikini shumë ngjyrës.

A Fan made me this I found it 😎 ❤️ #SummerLOVE

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on