Publikohet video ku Noizy godite me shishe kokës, truproja i tij tërhiqet zvarrë

Shpërndaje

Në rrjetet sociale po shpërndahet një video ku shihet një sherr i madh mes disa personave, në mesin e të cilëve është edhe reperit Noziy. Pretendohet se ngjarja ka ndodhur në një koncert të reperit në Zvicër.

Disa video të postuara në rrjetet sociale tregojnë sherrin, ndërsa nga përplasja shihet edhe Noizy, teksa bie në tokë.

Nuk dihet ende se kur ka ndodhur ngjarja dhe se kush ka provokuar ngjarjen. As nuk dihet saktësisht se kur ka ndodhur ky sherr. Ende nuk ka një reagim nga këngëtari, por videot tregojnë një përplasje të madhe.