Luana thekson belin e sheshtë në këtë veshje (FOTO)

Shpërndaje

Luana Vjolla është emri më i lakuar i ekranit shqiptar.

Ajo së fundi është më shumë aktive me projekte të reja muzikore, madje ka filluar të jetë aktive edhe me koncerte.

Në rrjetin social Instagram, Luana ndiqet nga më shumë se 1 milion persona, të cilët i ‘shpërblen’ me imazhe tejet atraktive.

Në fotografinë e fundit, ajo ka pozuar para pasqyrës, si çdo herë në fokus kishte linjat trupore, ndërsa mori shumë komente dhe pëlqime nga ana e fansave.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Luana Vjollca është “Vetëm ty”, këngë që u prit mirë në publik.

4 Luana 🦁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on