Mos e humbisni këtë foto të modeles shqiptare! (Foto)

Shpërndaje

Franceska Jace shquhet për format trupore bombastike.

Vera për të ka filluar qysh moti e cila pothuajse çdo ditë sjell imazhe dhe video të ndryshme, shkruan lajmi net.
Në foton e fundit që ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit, Jace shfaqet tejet në formë e cila ju lë pa fjalë me këto linja trupore.

Nuk është hera e parë kur modelja vë në pah asetet e bujshme, madje këto bëjnë që mediat të shkruajnë për të.

Modelja shqiptare njihet për lidhjet e dashurisë që bënë bujë në media, sidomos kjo e fundit me Andi Gecin.

🍽

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Next vacation please 💁🏽‍♀️ @jace.travel

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Red passion ❤️

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on