Plas sherri në koncertin e Elvana Gjatës, publikohet video kur rojet e sigurisë godasin fansin

Shpërndaje

Përveç këngëve, klipeve apo bashkëpunimeve të sjella deri tani, Elvana ka edhe një axhende të tejmbushur me koncerte në qytet të ndryshme të Shqipërisë.

E gjitha kjo duket sikur 31 vjeçarja po e nis aty ku e kishte lënë. Një pjesë të mirë të koncerteve po I mban në Kosovë dhe së fundmi ishte në Pejë. Por, gjatë koncertit ka ndodhur një sherr i sjellë në këtë video nga të pranishmit. Në këtë video dallohen rojet e sigurisë të clubit të cilët qëllojnë në grushte një prej fansave të pranishëm.

Nuk dihet saktësisht se çfarë ka bërë fansi ndaj të cilit është reaguar në këtë mënyrë të dhunshme, por videoja e shpërndarë nga përdoruesit e rrjeteve sociale ka marrë komente të shumta.