Noizy bën pjesë të OTR-së një tjetër modele super… (FOTO)

Shpërndaje

Prej kohësh Oriola Marashi është një nga modelet më të zjarrta të OTR.

Ajo është parë gjatë gjtihë kohës me grupin e Noizyt dhe së fundmi u bë pjesë e klipit ‘Toto’. Por duket se Noizy ka vendosur të marrë në OTR një tjetër vajzë mjaft sexy, Nik Delgiorgi.

Ajo ka publikuar disa foto në ‘Instastory’ ku shihet në studion e Noizy-t duke regjistruar, gjë që tregon që shumë shpejt mund të sjell këngën e saj të re. Siç dihet Niki më parë ka qenë pjesë e klipit të këngës ‘Xhanam’ të Butrint Imerit.

Noizy do e kthejë OTR, folenë e femrave më ‘bombë’ në vend.