Nëna e Dua Lipës publikon foton e rrallë në ‘dimi e jelek’ (Foto)

Shpërndaje

Anesa Lipa, nëna e këngëtares së njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, publikoi sot një fotografi të veçantë. Ajo është shfaqur me dimija.

Ajo bëri të ditur se fotoja ishte realizuar në vitin 1997, saktësisht para 22 vjetësh.

Në fotografinë e publikuar në Instagram, ku numëron 144 mijë ndjekës, i kanë komentuar edhe vajzat e saj.

Dukagjini dhe Anesa kanë tre fëmijë: Duan, Rinën dhe Gjinin.

FOTO