Rita Ora shkëlqen në festivalin ‘Rize’, mahnitë me pamjen e veçantë (Foto)

Shpërndaje

Rita Ora po vazhdon të jetë aktive me koncerte.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore sot ka përformuar në festivalin ‘Rize’ në Mbretërinë e Bashkuar.

Pas koncertit Rita ka ndarë me fansat e saj në Instagram disa foto nga koncerti, ku të pranishëm ishin mijëra.

Për këtë mbrëmje, këngëtarja kishte zgjedhur një fustan të shkurtër me ngjyrat gri dhe të verdhë me xixa, ndërsa flokët i kishte bërë kaçurrele dhe kapur lartë.

“Faleminderit të gjithë juve që erdhët të festonit me mua sot”, shkroi këngëtarja mbi fotot./arbresh.info/