Rita Orën e duan kudo, këngëtarja elektrizoi bullgarët (Video)

Shpërndaje

Rita Ora po vazhdon suksesshëm turin e saj të koncerteve.

Ylli i dhjetëra hiteve, mbrëmë ka performuar në Bullgari.

Ajo me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram ka postuar disa video dhe fotografi, ku tregon atmosferën që ka krijuar dhe publikun e zjarrtë.

Por si gjithnjë ajo ‘çmendi’ edhe me vallëzimin e saj.

🇧🇬 went off!!! @charli_xcx it still bangs!

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on