Shumë sensuale Albana Osmani në foton e fundit

Shpërndaje

Moderatorja e njohur, prej vitesh në Top Channel, Albana Osmani shfaqet mjaft seksi në një fotografi të postuar së fundmi në rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë një foto ku shfaqet nga Komo e bukur e Italisë, me një fustan të zi dhe dekolte të zbuluar dhe ku ekspozon gjoksin e saj.

Linjat e Albana Osmanit janë vërtetë për tu lavdëruar.

Ajo ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Me një trup perfekt, ajo ka se çfarë të tregojë me krenari për miqtë dhe ndjekësit e saj.

🤩 #lovethisplace #como #italy #best #wedding #ever #just #like #dream

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

#lastnight 😎

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

☀️

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on