Tërmet i fuqishëm në Ballkan! Ja ku ka rënë

Shpërndaje

Një tërmet i fuqishëm ka rënë para pak minutash në Bosnjë Hercegovinë. Tërmeti ka qenë i forcës 4,1 ballë, dhe ka qenë 61 kilometra larg nga Sarajeva.

Fatmirësisht nuk ka patur dëme në njerëz apo në bazë materiale.