Vajza e Majlinda Bregut poston foto seksi dhe më pas e fshinë! (Foto)

Shpërndaje

Ajo është vajza e një prej figurave aktive në politikën shqiptare, ish-deputeten Majlinda Bregu, shkruan albazone.info.

Por bukuroshja Kejda Ajazi mahnit në rrjete sociale përmes formave të saj trupore.

Këtë herë ajo publikoi një fotografi seksi me veshje të bardha me një mini fund dhe të pasme bombastike, por pas pak minutash e ka fshire!

Fotoja per te cilen kemi shkruar nuk kemi mundur ta marrim pasi ajo e ka fshire pas pak mintuash./albazone.info

dining

A post shared by K🦋 (@kejda) on

imma catch a tan overseas🥥

A post shared by K🦋 (@kejda) on

Anguria siciliana🍉

A post shared by K🦋 (@kejda) on

drip drip💧🦋

A post shared by K🦋 (@kejda) on

back at it again

A post shared by K🦋 (@kejda) on