Kontrolle nga ajri dhe nga toka, policia publikon videon, si u fortifikua Shqipëri-Izrael

Shpërndaje

Policia e shtetit publikoi sot nje video ne te cilen tregon planin e masave me te cilin u sigurua ndeshja Shqiperi-Izrael. Bashke me videon, policia falenderon edhe tifozerine ne lidhje me mirekuptimin qe treguan.

Mirëmëngjes nga Policia e Shtetit!

Qindra forca të Rendit, Qarkullimit Rrugor, të Inteligjencës dhe forcat Speciale siguruan mbarëvajtjen e ndeshjes së Kombëtares sonë të futbollit kundër ekipit të Izraelit. Të gëzuar për fitoren 😀

Faleminderit tifozerisë për mirëkuptimin, mbështetjen dhe qytetarinë e treguar.

Telefono Policinë e Shtetit për çdo emergjencë në 112, 24/7!