Ilda Bejleri martohet?! Olti Curri ‘zbulon’ planet e dasmës së moderatores

Shpërndaje

Moderatorja sportive Ilda Bjeleri është një nga moderatoret më të përfolura në botën e showbizit sidomos në lidhje me jetën private të saj.

Por postimet e saja dhe të blogerit të njohur Olti Curri kanë treguar se ato janë miq shumë të mirë.

Por ditën e sotme ditën e sotme Olti ka zbuluar Ildës planet për martesë.

Teksa ndodheshin në një lokal së bashku me këngëtarin Sinan Hoxha, Olti ka nisur t’a filmojë këtë të fundit, duke e pyetur nëse pranon të këndojë në dasmën e Ildës.

‘Sinan Hoxha, një pyetje kam unë. Po, jo? Bëhet, s’bëhet? Sa lekë do ti për dasmën e Ilda Bejlerit? Fillon dasma ditën e hënë, mbaron të hënën tjetër.”- thotë Olti, ndërsa Ilda ka nisur të qeshë.

“Zakon tironsish, ne tironsit rregullohemi me njëri-tjetrin, pa pare.”- thotë Sinani.

VIDEO