Sali Berisha zbulon se nga kush u shitë Kosova!

Shpërndaje

Sali Berisha ishte mysafirë në “Kojshia Show” dhe ndër të tjera u pyet nga moderatori Sadri Imeri se a u shitë Kosova nga shqiptaret.

Sali Berisha u përgjigj po Kosova iu shitë Serbisë nga ky person.

Për më tepër ndiqeni emisionin më poshtë.