Ekskluzive: Loredana Zefi i kthen parat plakës përmes Tomë Gashit live në emision!

Shpërndaje

Këtë të diele mysafirë në emisionin “Kojshia show” ishin: Sami Kurteshi deputet i Vetëvendosjes dhe avokati Tomë Gashi që njëherit është edhe avokat i Loredanës.

Loredana përmes moderatorit Sadri Imeri i dorëzoi parat avokatit Tomë Gashi që ai tja kthej plakës zvicrane.

Për më tepër ndiqeni emisionin më poshtë nga min 25:40 sec.