Era Istrefi ju ‘përshendet’ nga krevati (FOTO)

Shpërndaje

Era Istrefi ka provokuar ndjekësit me fotografitë që i postoi në Instagram, ku në plan të parë kishte të pasmet.

Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat shfaqet tejet atraktvie.

Këngëtarja ishte veshur ngushtë në pjesën e poshtme, duke vënë në plan të parë të pasmet seksi.

Në pjesën e sipërmes ajo mbante një xhaketë të zezë dhe një kapele në kokë, ndërsa provokoi me pozat që mori në krevat.

Për ndryshe, “Nuk e di” titullohet projekti i fundit nga Era Istrefi, të cilin e solli në duet me Norën.

Foto instagram: