Liverpool 4:0 Barcelona, notat e lojtarëve

Shpërndaje

Liverpool është skuadra e parë që ka kaluar në finale të Ligës së Kampionëve për këtë sezon.

‘The Reds’ kanë shokuar Barcelonën duke e mposhtur 4:0 në ‘Anfield Road’.

Divorck Origi dhe Giorginio Wijnaldum me nga dy gola, shënuan për fitoren e madhe të Liverpool.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje, i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/