Luana Vjollca e mahnitshme në këto fotografi

Shpërndaje

Këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar foto në ‘Instagram‘ me fustan të zi, shkruan GazetaBlic.

Ajo ka venë në fokus gjoksin dhe këmbët joshëse.

‘Lule Vjollce’, ka shkruar ajo në foto.

Fotot e mëposhtme, Luana i ka publikuar nga Italia.