Pensionohet shefi i Mercedes-Benz, BMW e befason kur ai arrin në shtëpi (Video)

Shpërndaje

Është dita e fundit si Drejtor i Përgjithshëm i Mercedes Benz dhe dalja në pension ka arritur për Dieter Zetsche.

Gjatë duartrokitjeve të punonjësve të shumtë, ai heq ID e kompanisë së tij, thotë lamtumirën e tij dhe largohet nga kompania për herë të fundit. Kjo mund të jetë një ditë shumë e trishtuar, por atë po e priste një befasi në shtëpi.

“E ardhmja e e-mobilitetit po merr formë. BMW i8 Roadster zbulon të ardhmen futuristike në çdo detaj dhe ju jep lirinë për të shkuar kudo” shkruan BMW krahas videos. /IndeksOnline/