Sot protesta e opozitës/ Berisha nxjerr videon, flet për cunami: Epiqendër planetare

Shpërndaje

Nderkohe qe ndajne tete ore nga nisja e protestes se katërt kombëtare e opozitës shqiptare, e kryesuar nga Partia Demokratike, kunder Rames, ish-kryeministri Berisha nxjerr nje video dhe flet per cunami.

“Sot Cunami i Tiranes kunder Edvinit epiqender planetare e protestes. Rama ik! sb”- shkruan Berisha ne faqen e tij ne Facebook, bashkengjtur videon qe mund ta shihni me poshte: