Me poza joshëse, Kida vjen me një super lajm

Shpërndaje

Kida është një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar.Ka pak kohë që ajo ka paralajmëruar këngën e saj më të re e cila do të lansohet së shpejti, shkruan GazetaBlic.
“Pse ike” titullohet projekti i Kidës i cili do të shoqërohet me videoklip dhe këtë e ka zbuluar vet këngëtarja.

Kida ka publikuar edhe disa fotografi ku shfaqet joshëse dhe kënga do të publikohet më shpejt se ç’mendonim edhe pse nuk ka dhënë ndonjë datë të saktë.