Babai Hashim Thacit me lot në sy tregon si e arrestuan Hashim Thacin. Ja mesazh tij për Gjykatën Speciale

Shpërndaje

Në emisionin Kojshia Show, jemi mësuar gjithmonë të shohim mysafirë e të ftuar shumë special e ekskluzive e figura tejet te respektuara të politikes dhe jo vetëm!

Kështu ketë jave për herë të parë në Kojshia Show, ishte babai i Hashim Thacit, Haxhi Thaci i cili ne këtë intervistë ekskluzive me lot në sy ka një mesazh për Gjykatën Speciale.

Ndiqeni minutën e 2 te emisionit!