Kojshia Show perveq qe shikohet edhe kopjohet nga emisionet tjera…!

Shpërndaje

Emisioni Kojshia Show qe transmetohet ne RTV21 cdo te diel nga ora 21:00 kete jave ka si protagonist dy musafir te veqant Dj Blunt Real1, por si duket Kojshia Show eshte bere model edhe per emisionet tjera si psh emisionet e First Chanell njeri nder ta N’Kosov Show qe me sa duket jan Shikus te rregullt te emisionit Kojshia Show dhe kopjojn her pas here emisioonin Kojshia Show..!
Per te shikuar si eshte kopjuar shikoni daten me posht ne video: