Atraktive si vajza e Nusret Muqiqit (Foto)

Shpërndaje

Ajo s’është artiste, por falë bukurisë saj ka marrë vëmendje të madhe si në rrjete sociale ashtu edhe në mediat rozë.

Albiona, vajza e madhe e këngëtarëve Nusret e Merita Muqiqit, shquhet për linjat dhe bukurinë natyrale.

Së fundmi vjen me një fotografi në llogarinë Instagram, ku shfaqet tejet e ëmbël dhe mjaftë në formë./Indeksonline/

💛

A post shared by Albiona Muqiqi (@bionamuqiqi) on

☀️

A post shared by Albiona Muqiqi (@bionamuqiqi) on

🧡💛

A post shared by Albiona Muqiqi (@bionamuqiqi) on

She wears black but she has the most colorful mind

A post shared by Albiona Muqiqi (@bionamuqiqi) on

🎀

A post shared by Albiona Muqiqi (@bionamuqiqi) on