Afërdita Dreshaj martohet por e gjithë vëmendja është tek motra e saj?!

Shpërndaje

Afërdita Dreshaj sot i jep fund beqarisë duke u kurorëzuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Festa e saj ka filluar tash e një muaj por para ceremonisë së dasmës ajo kishte mbledhur miqtë dhe familjarët teksa argëtoheshin së bashku, shkruan lajmi net.

E përveç nuses vëmendje të madhe ka marrë edhe motra e Afërditës, Jehona Dreshaj e cila është pothuajse gjithnjë cak i mediave.

Me linjat trupore bombastike që posedon, Jehona thjesht nuk lë vend as për imagjinatë me pamjen e saj, ku padyshim se vë në pah gjoksin.

Ndonëse nuk është fytyrë publike, motra e Afërditës komentohet mjaft shumë dhe pëlqehet për fotot që publikon.