Ilda Bejleri e tepron me pakujdesinë, ekspozon ‘zogun’ në transmetim

Shpërndaje

Herë me fustane të shkurtër dhe herë me gjoksin e ekspozuar, Ilda Bejleri ia del të komentohet në çdo dalje televizive si dhe në postimet e saj në rrjetet sociale.

Moderatorja sportive është dhe më shumë në vëmendje për shkak të Botërorit ‘Rusia 2018’.

Në veshjen fundit ajo shfaqet me një jupsuit shumë të ngushtë, duke e nxjerrë shumë keq në pah zonën intime.

Tashmë ekzistojnë të gjitha mjetet për të qenë korrekt në ekran.