Shqiptarja martohet me xhamajkanin, ajo që bën dhëndri do t’ju lë pa fjalë! (VIDEO)

Shpërndaje

Kjo mund të jetë një nga dasmat më të veçanta. Një çift i ri po festojnë në ceremoninë e tyre të martesës.

Bëhet fjalë për një vajzë shqiptare dhe një djalë xhamajkan.

Të dy ata po kërcejnë “vallen kosovare”, por ajo që bën më shumë përshtypje është që xhamajkani e kendon shumë mirë dhe duket se e adhuron këtë këngë.

Video është bërë virale dhe po bën namin në internet. Ndiqeni!