Lori Hoxha fejohet, unaza fantastike që ngriti dyshimet!

Shpërndaje

Menjëherë pas dasmës së motrës së saj Sarës, mesa duket është Lori që ka surpriza. Këtë herë shumë kanë ngelur gojëhapur kur panë një foto në Instastoryn e Lorit. Në gishtin e unazës në dorën e saj të majtë vihet re një unazë e madhe dhe shumë e bukur.

Fotoja duket që është shkrepur vetëm për të treguar unazën dhe gjithë vëmendja është tek ajo. Marr parasysh që Lori Hoxha është prej vitesh në një lidhje dashurie nuk është e çuditshme që ajo të ketë zgjedhur të kurorëzojë dashurinë e saj në martesë.

Asgjë nuk dihet me siguri dhe nuk është thënë asnjë fjalë që të na tregojë nëse Lori ka vendosur t’I zyrtarizojë gjërat apo jo, por unaza është e mrekullueshme dhe mund të thuhet që do të ishtë një unazë fejese fantastike!