Rama: Thumana e rilindur, ku mbi rrënojat e tërmetit krahas shtëpive të rindërtuara…

Shpërndaje

Kryeministri Edi Rama sot në mengjes ka publikuar disa fotografi nga Thumana, ku krahas shtëpive të rindërtuara, ka hedhur shtat edhe Qendra e Re Komunitare me hapësira për bibliotekën, aktivitetet kulturore e artistike, trajnimet profesionale, shërbimet publike, shëndetësore e postare, përcjell albazone media.

Postimi nga RAMA:

MIRËMËNGJES 😊
dhe nga Thumana e rilindur, ku mbi rrënojat e tërmetit krahas shtëpive të rindërtuara, ka hedhur shtat edhe Qendra e Re Komunitare me hapësira për bibliotekën, aktivitetet kulturore e artistike, trajnimet profesionale, shërbimet publike, shëndetësore e postare, ju uroj një ditë të mbarë🙏