Djali dhe vajza e Fatmir Limajt e kallin në dasmë

Shpërndaje

Beqarisë mbrëmë i dha fund edhe vajza e Fatmir Limajt, Lala.

Në kanagjegjin e saj kishte shumë të ftuar dhe gjithçka shkoj e organizuar shumë mirë dhe me shumë detaje të veçanta.

Momenti më i veçantë në kanagjegjin e Lalës ishte vallëzimi me vëllain e saj.

Më poshtë shikojeni këtë moment dhe fotografitë e saj me fustane të ndryshme ku duket si një mbretëreshë!

Lumja Lala ty qe tka ❤️🙏🏽 @duriml

A post shared by Lala Limaj (@limajlala) on

A post shared by Lala Limaj (@limajlala) on

Blessed🙏🏽❤️

A post shared by Lala Limaj (@limajlala) on