Sherr me grushta e shkopinj në Durrës, ‘pse nuk më hap rrugën me makinë’ (Video)

Shpërndaje

Pas një sherri masiv në Sarandë, një tjetër sherr me mjete të forta është regjistruar mbrëmjen e shkuar në Durrës.

Turistët kanë vendosur t’i zgjidhin problemet me shkopinj dhe grushte, për çështje makinash, shkruan ora news.

“Ja si “sqarohen” shqiptarët me njëri tjetrin edhe kur janë me pushime në Durrës.

Arsyeja: -Pse nuk më hap rrugën me makinë..”, thuhet në mesazh.